وبلاگ معرفی موسسه

بهار خصلت عجیبی دارد؛ با خود طراوت می آورد، امید می افزاید، لبخند بر لب می نشاند و انسان را در برابر خالقی که پس از زمستان سرد و پرملال، شاهد شکوه شکوفه ها و رویش جوانه هاست، به تعظیم وا می دارد.

ادامه مطلب...

برای داشتن یک زندگی فوق العاده لازمه کارای فوق العاده ای انجام بدی. اگر آرزویی داری، باید از ته دلت اونو از خودت درخواست کنی. همه ما مشکلاتی برای خودمان داریم، اما باید توی مشکلات تحلیل نریم...

ادامه مطلب...

قبلا” تصور می شد که هر کس با دارایی بیشتری بمیرد برنده است اما اکنون در این مقاله خواهیم خواند که اینطور نیست بلکه هرکس بیشترین تجربه و خوشحالی را داشته باشد، برنده واقعی است.

ادامه مطلب...

افشین یداللهی (زادهٔ ۲۱ دی ۱۳۴۷ در اصفهان) ترانه‌سرا و پزشک متخصص اعصاب و روان اهل ایران بود. پدر افشین یداللهی از بزرگان شهر ایزدخواست بوده است و مادر وی نیز اهل اسفرجان است.افشین یداللهی بامداد چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ در مسیر بازگشت از هشتگرد به سمت تهران به دلیل برخورد شدید یک دستگاه کامیون با خودرویش، به شدت مجروح شده و در بیمارستان امام جعفر صادق (ع) شهر هشتگرد درگذشت.

ادامه مطلب...

پائولو کوئلیو نویسنده معاصر برزیلی است. رمان‌های او بین مردم عامه در کشورهای مختلف دنیا پرطرفدار است. وی از سال ۲۰۰۷ سفیر صلح سازمان ملل در موضوع فقر و گفتگوی بین فرهنگی است.

ادامه مطلب...

به اکنون توجه کنید؛ به رفتار، واکنش ها، حال ها، فکرها، احساس ها، ترس ها و آرزوهایتان که در حال حاضر آشکار می شوند، بپردازید. این ها گذشته موجود در شما هستند. اگر بتوانید به اندازه کافی "حضور" داشته باشید و همه این موارد را تماشا کنید، نه با دیده انتقاد و تجزیه و تحلیل، بلکه بدون داوری، آنگاه با گذشته رو به رو می شوید و از طریق نیروی حضور خود آن را می زدایید.

ادامه مطلب...
ادامه مطلب...

آیا تا به حال به اجبار به دستشویی یا حمام عمومی رفته اید که بوی بد بدهد به طوری که حالت خفه شدن به شما دست دهد؟

دقت کرده اید که بعد از ۵ دقیقه، دیگر به آن شدت بوی بد را احساس نمی کنید؟! و اگر تصادفا یک ساعت آنجا گیر بیفتید ممکن است بگویید: انگار اصلا بوی بدی نمی آید .

ادامه مطلب...