وبلاگ

«بیل گیتس» بنیان‌گذار شرکت «مایکروسافت» و «مارک زاکربرگ» بنیان‌گذار شبکه اجتماعی «فیس‌بوک» که در فروم اقتصادی جهان «داووس» در سوئیس شرکت کردند، فهرستی از ۱۴ کتابی را که در سال ۲۰۱۷ خوانده و به نظرشان همه باید بخوانند، منتشر کردند.

ادامه مطلب...

هر یک از بزرگترین کار آفرینان تاریخ بشر، تحولی اساسی در زندگی ما ایجاد کرده اند و امروزه به واسطه ابداع و اختراعشان هزاران نفر به صورت مستقیم یا غیر مستقیم مشغول به کار هستند. قطعا شما به صرف خواندن این جملات تبدیل به یک کارآفرین موفق یا یک میلیونر نمی شوید ولی این سخنان ممکن است بتواند دیدگاه شما را نسبت به زندگی تغییر دهد و زمینه ساز موفقیت های آینده شما گردد. این سخنان چکیده تجربه موفق ترین افراد تاریخ است لطفا آنها را از دست ندهید:

ادامه مطلب...
25 / آذر / 1396 | فاطمه رحیمی

هیچ راهی به بن بست ختم نمی شود

برای داشتن یک زندگی فوق العاده لازمه کارای فوق العاده ای انجام بدی. اگر آرزویی داری، باید از ته دلت اونو از خودت درخواست کنی. همه ما مشکلاتی برای خودمان داریم، اما باید توی مشکلات تحلیل نریم...

ادامه مطلب...
12 / آذر / 1396 | فاطمه رحیمی

شادی ماندگار را با سفر تجربه کنید

قبلا” تصور می شد که هر کس با دارایی بیشتری بمیرد برنده است اما اکنون در این مقاله خواهیم خواند که اینطور نیست بلکه هرکس بیشترین تجربه و خوشحالی را داشته باشد، برنده واقعی است.

ادامه مطلب...
4 / آذر / 1396 | فاطمه رحیمی

3 تکنیک برتر مدیریت زمان

نویسنده بزرگ سری کتاب های هری پاتر در مسافرت، زمانیکه دیگران در حال گذران وقت بودند اولین کتابش را نوشت. زمان، برای برخی مردم ارزش خاصی ندارد و اسرافش می کنند. در مقابل گروهی از مردم نیز در جستجوی راهی بر ای ارج نهادن و مدیریت زمان در زندگی روزمره شان هستند. در این مطلب سه روش پرطرفدار مدیریت زمان را اعلام می کنیم. 

ادامه مطلب...

برای تکریم و تجلیل پیشکسوتان ورزشی و ترویج فرهنگ قدردانی از بزرگان و پیشروان عرصه ورزش کشور وزارت ورزش و جوانان با همکاری صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزشی، باشگاه پیشکسوتان و شرکت نوآوران رسانه کارا طرح نصب پلاک پیشکسوت را ارائه کرده است.

ادامه مطلب...
20 / آبان / 1396 | لیلی نظری

برایم شعر بفرست

افشین یداللهی (زادهٔ ۲۱ دی ۱۳۴۷ در اصفهان) ترانه‌سرا و پزشک متخصص اعصاب و روان اهل ایران بود. پدر افشین یداللهی از بزرگان شهر ایزدخواست بوده است و مادر وی نیز اهل اسفرجان است.افشین یداللهی بامداد چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ در مسیر بازگشت از هشتگرد به سمت تهران به دلیل برخورد شدید یک دستگاه کامیون با خودرویش، به شدت مجروح شده و در بیمارستان امام جعفر صادق (ع) شهر هشتگرد درگذشت.

ادامه مطلب...

استفاده از کلمات مناسب همواره یک دغدغه بزرگ برای افراد است و هر انسان موفقی می‌داند که فن بیان چقدر مهم است! چون یک واژه می‌تواند به سادگی کار شما را بی‌ارزش کند یا این که بالعکس شما را تا جایگاه بالایی ارتقا دهد!

ادامه مطلب...